Wzajemna integracja wakacyjna – WiŚ

Wspólnota „Wiara i Światło” w Orzechowie w ramach wzajemnej wakacyjnej integracji spotkała sie 2 sierpnia, by grać razem w podchody.

Zostaliśmy podzieleni na dwa zespoły – ucieczkę i gonitwę. Grupa uciekinierów zostawiła za sobą wskazówki swej wędrówki, ale i zadania dla ścigających. W czasie początkowej ucieczki grupa oczekując na telefon ze strony uciekających szykowała dla nich miłą niespodziankę w sadzie u Ks. Proboszcza. Pośród drzew czekał na nich stolik z owocami z sadu i innymi smakołykami. Ruszyliśmy do gonitwy po drodze natrafiliśmy na zadania takie jak: „Dowiedzcie się ile kosztuje butla gazu?”, „Jak nazywa się kwiaciarnia?”, „Zaśpiewajcie piosenkę o kwiatku”, „Powiedzcie wierszyk domownikom tego domu”, „Dowiedzie się jak nazywa sie kwiat przyciągający motyle”, „Zróbcie sobie wspólne zdjęcie przy tablicy u fotografa”.

Wskazówki doprowadziły nas do sadu, gdzie byli uciekinierowie.

Inne polecane wpisy