Wprowadzenie relikwii bł. Jana Pawła II…

Dnia 29 listopada 2011  do kościoła zostały uroczyście wprowadzone relikwie bł. Jana Pawła II – papieża Polaka. Mszy świętej przewodniczył ks. bp Bogdan Wojtuś. W czasie uroczystości byli również obecni zaproszeni księża m.in. ks. kanclerz Wętkowski, ks. dziekan Krzysztof Redlak, ks. Adam Zalesiak, ks. Mariusz Misiorowski, ojciec Krzysztof z Biechowa oraz ks. Marek z Kotliny Kłodzkiej , który pomógł w sprowadzeniu relikwii do naszej parafii.

W trakcie mszy zostały również poświęcone nowe obrazy:

  • Św. Siostry Faustyny Kowalskiej – ufundowany przez Anita i Marcin Stachowiak.
  • Bł. Jana Pawła II – ufundowany przez Renata i Wojciech Prusak, Michał i Katarzyna Prusak i Maria Kubiak.
  • Miłosierdzia Bożego – ufundowany przez druhów strażaków z OSP Orzechowo.

Inne polecane wpisy