Święto Młodych w Inowrocławiu

W sobotę 23 września grupa 54 osób, młodzieży z naszej parafii a także przedstawiciele z parafii w Solcu i Czeszewie wzięli udział w corocznym spotkaniu z okazji wspomnienia świętego Stanisława Kostki. Święto młodych rozpoczęło się o godzinie 11 w Inowrocławskiej hali widowiskowo sportowej od słów wprowadzenia księdza arcybiskupa Wojciecha Polaka Prymasa Polski. Następnie odbył się koncert Mateo, po którym młodzi przeszli do kościoła św. Józefa gdzie wysłuchali świadectwa nawrócenia Andrzeja Sowy vel Koguta. Później był obiad w parku solankowym a następnie droga do kościoła św. Jadwigi królowej, w czasie której młodzi poznawali życie św. Stanisława Kostki i odmawiali różaniec. Spotkanie zakończyło się Mszą św. której przewodniczył o. Rafał Huzarski duszpasterz akademicki z Torunia.

Inne polecane wpisy