Spotkanie Opłatkowe Służby Liturgicznej Ołtarza 21 grudnia odbyło się spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza, na którym wspólnie połamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy sobie życzenia oraz śpiewaliśmy kolędy. Na zakończenie każdy otrzymał skromny prezent. [Pokaz zdjęć] Inne polecane wpisy Bierzmowanie 2026r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Zjazd Szkół im. Jana Pawła II