Pielgrzymka do Biechowa

W niedzielę 10 września o godzinie 6.30 po raz kolejny z naszej parafii wyruszyła na odpust ku czci Matki Bożej w Biechowie piesza pielgrzymka. Spod naszej świątyni wyruszało na ten krótki pątniczy szlak 32 pielgrzymów. Po drodze dołączyli do nas pielgrzymi z Czeszewa oraz Mikuszewa dzięki czemu grupa zwiększyła się do 50 osób. Jak co roku zostaliśmy bardzo gościnnie przyjęci kawą i ciastkiem przez mieszkańców Gorzyc za co im serdecznie dziękujemy. Do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia dotarliśmy prowadzeni przez ks. Mariusza Zawadzkiego oraz kleryków Marcina Wawrzyniaka i Marcina Kąkola przed godziną 12. Ostatnie metry drogi do Matki Bożej przemierzyliśmy prowadzeni przez wóz strażacki naszej Orzechowskiej Ochotniczej Straży Pożarnej. W Biechowskim odpuście uczestniczyli też liczni pielgrzymi z naszej parafii, którzy dotarli min. autokarem z delegacją członkiń Żywego Różańca a także indywidualnie.  

Inne polecane wpisy