Wprowadzenie nowego Wikariusza 12 lipca 2020 oficjalnie powitaliśmy w naszej Parafii nowego ks. Wikariusza Waldemara Czarneckiego. Życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki naszej Patronki, Matki Boskiej Częstochowskiej, na jego posługę w naszej wspólnocie. [Pokaz zdjęć] Inne polecane wpisy Bierzmowanie 2026r. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Zjazd Szkół im. Jana Pawła II