Spotkanie kolędowe – Pięczkowo

W niedzielę 19 stycznia 2014 o godzinie 15.00 w Kaplicy Parafialnej w Pięczkowie w Parafii p.w. Matki Boskiej Częstochowskiej w Orzechowie odbyło się po raz 3 spotkanie kolędowe zespołu regionalnego „Tośtoki” oraz chóru parafialnego Św. Cecylii wraz z solistami. Spotkanie rozpoczęło się wspólną modlitwą, a następnie zespół „Tośtoki” zaprezentował kolędy, występom zespołu towarzyszył występ solistów: p. Jurek Ruszczyński, Weronika Baranowska, Patrycja Bąk. Następnie chór Św.Cecylii zaprezentował pieśni Bożonarodzeniowe. Zwieńczeniem spotkania było wspólne odśpiewanie kolędy „Wśród nocnej ciszy” i innych. Spotkanie odbyło się w bardzo ciepłej atmosferze i spotkało z dużym aplauzem przybyłych parafian.